DentalCover

Dentysta bez bólu
Dentysta bez bólu

Dentysta bez bólu

Leczenie zębów bez bólu? To możliwe w DENTAL cover Wrocław.
Od prostego znieczulenia powierzchniowego, przez znieczulenie komputerowe aż po znieczulenie ogólne pod kontrolą lekarza anestezjologa.

 

Dostępne znieczulenia w DENTAL cover

  • znieczulenie powierzchniowe, nasiękowe i przewodowe
  • znieczulenie komputerowe tzw. bez strzykawki
  • znieczulenie z gazem rozweselającym (podtlenek azotu)
  • znieczulenie ogólne z anestezjologiem ("w narozie")


Wskazaniem do zastosowania znieczulenia jest zabieg diagnostyczny lub leczniczy, w którym przewidywana jest bolesność i dyskomfort dla pacjenta. Strach przed dentystą bierze się z naszych doświadczeń w wieku dziecięcym, gdy jeszcze lekarz nie dysponował skuteczną metodą uśmierzenia bólu. Jak widać podłożem jest naszych lęków przed dentystą jest strach. Współcześnie nawet drobne zabiegi można wykonać w znieczuleniu. Szczególnie, że nawet chwila ukłucia igłą zastąpiona została komputerowym dozowaniem środka znieczulającego – tzw. znieczulenie bez strzykawki. Końcówka umieszczana jest w specjalnej oprawie, sterylnej i estetycznej. Natomiast komputerowa kontrola i precyzyjne kontrolowanie tempa iniekcji środka znieczulającego zmniejsza dyskomfort odczuwany przez pacjenta. Po zabiegu nie ma uczucia braku czucia policzka czy języka.

 

Nowoczesna anestezjologia w klinice stomatologicznej DENTAL cover umożliwia uniknąć bólu zarówno podczas skomplikowanych zabiegów medycznych, jak i implantologicznych. Współczesna anestezjologia dąży do tego, aby jak najmniejszą dawką środka znieczulającego skutecznie uśmierzyć dyskomfort pacjenta.


DENTAL cover dysponuje przeszkolonym zespołem anestezjologów asystującym dentyście podczas zabiegów w znieczuleniu ogólnym.

znieczulenie stomatologiczne

Opieka stomatologiczna dzieci nie współpracujących w gabinecie stomatologicznym, oraz leczenie Pacjentów dorosłych chcących uniknąć stresu związanego z wizytą wymaga szczególnego znieczulenia. Jest to znieczulenie ogólne podczas którego zabieg jest wykonywany bez świadomości pacjenta. Ze względów medycznych przed zabiegiem wymagana jest konsultacja anestezjologiczna w DENTAL cover.

Usuwanie zęba lub wielu zębów w narkozie lub opieka stomatologiczna dla dzieci z deficytem rozwoju wymaga szczególnego znieczulenia. Jest to znieczulenie ogólne podczas którego zabieg jest wykonywany bez świadomości pacjenta. Ze względów medycznych przed zabiegiem wymagana jest konsultacja anestezjologiczna w DENTAL cover.